Prawidłowo Wykonany Projekt Łazienki

Jedno z pytań, które ciągle mi się zadaje, brzmi: „Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że ktoś poprosił cię o zrobienie rzeczy, które byłyby brzydkie? A co im powiedziałeś? Oczywiście zdarzało się, że ludzie pytali o rzeczy, które naszym zdaniem nie pasowały do ​​siebie, ponieważ nie wszyscy będą mieli taki sam gust lub wizję podczas remontu łazienki. Na przykład mieliśmy prośbę klienta o łazienkę w stylu Dodgera z klamkami do drzwi baseballowych. Chociaż nie wszyscy to pokochają, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wizja klienta została uchwycona i urzeczywistniona.

Podczas remontu łazienki należy wziąć pod uwagę kilka podstawowych zasad prawidłowego wykonania projektu łazienki. Czy wybrane kolory będą dobrze ze sobą współpracować, czy też będą ze sobą kolidować? Czy wybrane przez Ciebie wzory będą się uzupełniać? Czy wybrane produkty zapewnią odpowiedni kontrast? Czy proporcje są dokładne i czy Twój układ działa?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że to Twoja łazienka! Czy spodoba ci się? Czy spodoba ci się wykończenie, funkcja i styl? Czy każdego dnia, kiedy wejdziesz, poczujesz się dobrze? Zapewniamy pomoc, jeśli uważamy, że preferencje projektowe klienta nie będą funkcjonalne lub naszym zdaniem nie będą przyjemne dla oka. Ostateczna decyzja należy jednak do klienta.

Jeszcze jedna rzecz do rozważenia. Sprzedajesz swój dom? To, co może być dla ciebie wspaniałe, może nie być wspaniłe dla przyszłego nabywcy domu. Nasza firma Łazienka w 10 Dni może pomóc! Wiemy, co ludzie wybierają na co dzień, i możemy sugestie, które szybko sprzedadzą twój dom! Ważne jest, aby uzyskać informacje od profesjonalisty, jeśli przeprowadzasz przebudowę przed sprzedażą domu, ale pozostań wierny sobie i postępuj zgodnie z tym, co czujesz.

Oto przykład naprawdę projekt łazienki dość wyrazistej i pięknie kontrastującej łazienki.

prawidłowy projekt łazienki łazienka w 10 dni

Oto przykład na projekt łazienki, która jest zbyt zajęta i ma zrównoważone wzory.

prawidłowy projekt łazienki łazienka w 10 dni

Czy widzisz różnicę?

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.