Cztery Wyraziste i Eleganckie Podwieszane Szafki pod Umywalkę

W łazienkach coraz częściej pojawiają się podwieszane szafki pod umywalkę, ponieważ właściciele łazienek coraz bardziej doceniają minimalizm i wygodę, które są znakiem rozpoznawczym nowoczesnego domu. Podwieszane meble łazienkowe powodują wrażenie bardziej otwartej przestrzeni w łazience, jednocześnie pozbywając się przytłaczającego wyglądu stojących mebli. Jeśli zastanawiasz się, jak poprawić aranżację swojej łazienki, zastanów się nad wyjątkowymi akcentami, które można dodać do łazienki. Oto kilka przykładów podwieszanych mebli łazienkowych, które nasza firma Łazienka w 10 Dni zaprojektowała i zainstalowała w łazienkach naszych klientów na terenie Warszawy.

podwieszane szafki pod umywalkę remont łazienki w 10 dni warszawa

Podwieszana szafka otwierana na tip-on

Ta szafka podwieszana pod umywalkę rozciąga się od ściany do ściany, podkreślając minimalistyczny wygląd całej przestrzeni łazienki. Wyposażone w gładkie front, bez żadnych uchwytów, ciemny laminat pięknie kontrastuje z resztą łazienki. Poziomy słój laminatu nadaje łazience eleganckiego wyglądu.

podwieszane szafki pod umywalkę remont łazienki w 10 dni warszawa

Szafka podwieszana z uchwytami

Podczas gdy podwieszane szafki pod umywalkę zazwyczaj dobrze prezentując się w nowoczesnej łazience, ta klasyczna łazienka posiada dwie umywalki w kształcie owalnych misek. Bardziej tradycyjna kolorystyka połączona jest z nowoczesnymi elementami, takimi jak duża wanna prysznicowa i szklane umywalki. Eleganckie, uchwyty ze szczotkowanego niklu i gładkie fronty dodają nowoczesnego charakteru temu pomieszczeniu.

podwieszane szafki pod umywalkę remont łazienki w 10 dni warszawa

Szafka w ciemnym kolorze dla kontrastu

Ta niewielka łazienka wykorzystuje elegancką podwieszaną szafkę pod umywalkę, aby poszerzyć przestrzeń wizualną w tej łazience, zachowując prosty wygląd i nowoczesny design. Czarno-biała kolorystyka to charakterystyczny wygląd nowoczesnych łazienek, a wysoki kontrast czarnych frontów pomaga podkreślić szafkę jako punkt centralny łazienki. Czarny kolor szafki komponuje się z lustrem i mozaiką w brodziku, dzięki czemu przestrzeń jest spójna.

podwieszane szafki pod umywalkę remont łazienki w 10 dni warszawa

Ostatnie podwieszane szafki pod umywalkę – biała z uchwytami

Ten ostatni przykład na czystą kolorystycznie szafkę pod umywalkę do łazienki, umieszczoną w wąskiej przestrzeni w nowoczesnej łazience. Ta szafka sięga od ściany do ściany, wprowadzając kontrast do pomieszczenia i dodając prostocie przestrzeni. Proste chromowane uchwyty szafki i gładkie fronty to klasyczne elementy nowoczesnego wzornictwa, a wysoka umywalka i chromowana bateria pomagają uzyskać zdecydowany wygląd w tej łazience.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.