Remont Łazienki Ochota Warszawa Zdjęcia Z Przebiegu Prac

Przebieg remontu łazienki w bloku, który został wykonany dla naszej stałej zadowolonej klientki, pozwala przyjrzeć się bliżej jak w tym przypadku wykonaliśmy projekt a następnie realizację tego projektu. Łazienka prosta bez zbędnych dodatków ale przed dodatnie szafki z ciemnego laminatu, została “ocieplona”. Remont łazienki Ochota Warszawa – można uznać za udany.

Remont łazienki Ochota Warszawa: Główne założenia projektu:

Założenia 1 – Wymiana wanny na nową

Podstawą prac remontowych była wymiana starej wanny na nową i maksymalne jej obniżenie, ponieważ korzystała z tej wanny starsza osoba. A, że stara wanna była umieszczona na wysokości ok.70 cm, wymuszało wchodzenie do niej z krzesła. Ponieważ nowa wanna została opuszczona maksymalnie do wysokości 50 cm dlatego trzeba było wkuć w posadzkę syfon.

remont łazienki ochota warszawa łazienka w 10 dni
Łazienka Ochota Warszawa przed remontem

Założenie 2 – Zabudowa pionów

Została wykonana zabudowa dwóch pionów instalacji hydraulicznych po obu stronach miski sedesowej a także dosunięcie jej maksymalnie do ściany, dlatego wymagało to przerobienia instalacji kanalizacji oraz zabudowy z płyt k-g na rusztach metalowych z zastosowaniem otworu rewizyjnego z płytek na magnesach.

remont łazienki ochota warszawa łazienka w 10 dni
Wizualizacja – remont łazienki Ochota Warszawa

Założenie 3 – Zamiana wanny na prysznic przez montaż parawanu

Zastosowanie na wannie parawanu, który będzie zabezpieczał pralkę przed wodą oraz będzie można korzystać z wanny jak z prysznica. Pralka ze względu na brak miejsca musi bezpośrednio przylegać do wanny. Pod zabudową wanny zostały wyprowadzone zasilanie wody do pralki i odpływ. Ponieważ parawan jest 2 częściowy i jest możliwe złożenie go na ścianę dlatego nie blokuje dostępu do wanny.

remont łazienki ochota warszawa łazienka w 10 dni
Zdjęcia w trakcie remontu łazienki. Płytki firmy Cersanit.

Założenie 4 – Łatwe w utrzymaniu czystości płytki

Ze względu na użytkowanie łazienki przez starszą osobę, wymagane było zastosowanie płytek na ścianach – glazury dla łatwego utrzymania czystości. Natomiast na podłodze zostały zastosowane płytki matowe z powierzchnią struktury chropowatej, dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i aby zapobiec poślizgowi.

remont łazienki ochota warszawa łazienka w 10 dni
Zdjęcie po zakończeniu remontu łazienki Ochota Warszawa


Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.