STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Remont Łazienki Włochy Warszawa

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Łazienek w 10 Dni jest Twoją firmą, która przeprowadzi doskonały remont łazienki Włochy WarszawaNasz zespół projektowy i kompleksowy proces projektowania obejmuje wszystkie podstawy, aby zapewnić Ci wymarzoną łazienkę. Dostarczamy kompletny pakiet: projekt, materiały, instalację, gwarancję, pozwolenia oraz własną, bardzo utalentowaną ekipę budowlaną, która jest z Tobą każdego dnia. Nie musisz biegać po mieście! Jak sama nazwa wskazuje, większość łazienek może być ukończona w nieco ponad tydzień, a my specjalizujemy się tylko w renowacji łazienek.

Łazienka w 10 Dni jest lokalną firmą świadczącą usługi takie jak remont łazienki Włochy Warszawa właścicieli domów w całej Warszawie, w tym:
Mokotów | Praga Północ | Ursynów | Bemowo | Żoliborz | Wilanów | Targówek | Wesoła | Włochy | Śródmieście | Wola | Ochota | Ursus | Wawer | Rembertów | Praga Południe | Białołęka | Bielany

Dlaczego wybrać jedną firmę z Warszawy Łazienkę w 10 Dni?

Nasze wydajne, wygodne i zorientowane na jakość podejście sprawi, że Twoja nowa łazienka zostanie zmodernizowana z minimalnym zakłóceniem codziennego życia. Profesjonalny specjalista ds. wzornictwa zrobi to:

  1. Odwiedzi Twój dom ze wszystkim, co jest potrzebne, aby przeprowadzić Cię przez kompleksowy proces projektowania w domu.
  2. Przeprowadzić spacer po projekcie łazienki i omówić swoje pragnienia i potrzeby.
  3. Znajdź odpowiedni obszar w swoim domu, aby skonfigurować i pokazać Ci wysokiej jakości próbki materiałów, które pasują do Twoich potrzeb stylistycznych i funkcjonalnych, w tym płytki, szafki, lady i wszystkie elementy potrzebne do realizacji projektu.
  4. Stwórz zlecenie pracy z gwarantowaną ceną i harmonogramem.
  5. Wypełnienie wszystkich niezbędnych formalności i przegląd harmonogramu płatności.

  Po spotkaniu projektowym/kontraktowym nasz zespół przyjedzie w określonym terminie i zakończy remont Twojej łazienki Włochy Warszawa na czas i zgodnie z budżetem!

  Jak tworzymy wspaniałe projekty

  Projektowanie łazienki może być przytłaczające. Wielu naszych klientów ma pomysł na to, czego chcą, ale nie są pewni, jak poskładać puzzle. Upraszczamy ten proces, zadając serię pytań, aby określić, czego potrzebujesz i czego chcesz. Następnie wnosimy do stołu najbardziej praktyczne i estetyczne koncepcje. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś tradycyjnego, czy bardziej kreatywnego, będziemy z Tobą pracować krok po kroku, aby stworzyć łazienkę, którą pokochasz. 

  Remont łazienki w różnych domach Włochy Warszawa

  Łazienka w 10 Dni może wykonać remont łazienki w domach jednorodzinnych, mieszczańskich, mieszkaniach i mieszkaniach dwupoziomowych. Zanim zaczniemy pracę, będziemy musieli się dowiedzieć, czy dzielisz się wodą z inną jednostką, czy masz uprawnienia stowarzyszenia właścicieli domów oraz lokalizacje dla pojazdów roboczych i przenośnych toalet. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, możemy rozpocząć remont łazienki w Włochy Warszawa za pomocą takich funkcji jak przesuwane drzwi prysznicowe, szafki łazienkowe i wanny łazienkowe.

  Remont łazienki bez barier w Włochy Warszawa

   

  Łazienka w 10 dni jest przeznaczony do zapewnienia funkcjonalnej, pięknej łazienki dla wszystkich użytkowników. Nasze łazienki o uniwersalnym wzornictwie są dostosowane do potrzeb użytkowników o szczególnych potrzebach, zachowując jednocześnie estetyczny wygląd. Komponentami mogą być m.in. kabiny prysznicowe typu walk-in, specjalne wanny dostępowe, siedziska natryskowe, poręcze, dostępne blaty, wysokie toalety, a także szereg specjalnie zaprojektowanych łazienek w Włochy Warszawa.

  Potrzebujesz dodatkowych łazienek?

  Chcesz dodać łazienkę dla gości? Łazienka w 10 Dni może zbudować dodatkową łazienkę lub przekształcić istniejący pokój w Twoim domu w łazienkę. Zajmiemy się projektowaniem, planowaniem, zakupem materiałów, kontrolą jakości i budową.

  Zrób remont łazienki już dziś w Włochy Warszawa

  Z głównym wykonawcą, który przeprowadzi remont łazienki w Włochy Warszawa  po Twojej stronie, otrzymasz nie tylko wysokiej jakości, indywidualnie zaprojektowaną łazienkę, ale także spokój ducha z naszym profesjonalnym serwisem i gwarancją. W rzeczywistości, niektóre z naszych produktów do remont łazienki posiadają dożywotnią gwarancję.
  Jesteśmy dumni, że realizujemy projekty na czas. Jeśli nie będziemy w stanie dotrzymać harmonogramu, zapłacimy Ci 100 PLN za każdy dzień spóźnienia – to jest właśnie gwarancja Łazienka w 10 Dni.

  Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii i zapoznania się z pomysłami na przebudowę łazienki. Kiedy już będziesz gotowy do zaprojektowania swojej wymarzonej łazienki, zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie dotyczące remontu łazienki.

  Jesteśmy stale wysoko oceniani przez każdego z naszych klientów. Kliknij tutaj, aby przejrzeć nasze referencje.

  Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

  Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

  Nasz Unikalny Proces

  Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

  Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

  Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

  [contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

  Projektanci & Innowatorzy

  Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

  Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

  Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

   W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

  Marki i Producenci