Farba Do Łazienki Zamiast Płytek

Jeśli znudziły się płytki w łazience i oczekujesz czegoś nowego, możesz zainteresować się ofertą specjalnej farby do łazienki zamiast płytek. Farba do łazienki sprawdzi się w przypadku zastosowanie na istniejące płytki ścienne oraz na odpowiednio przygotowany tynk lub gips.

Specjalna farba do łazienki – do firmy Para

Firma Para oferuje specjalne farb, którą można zastosować zamiast płytek np. w kabinie prysznicowej, za wanną czy jacuzzi o nazwie 4200 Platinum Plus.

Jeszcze nie stosowaliśmy tej farby, jeśli jednak to zrobimy, napiszemy recenzję na naszym blogu.

Poniżej opis specyfikacji tej farby ze strony e-sklep Para.

farba do łazienki zamiast płytek łazienka w 10 dni
Producent: Para Paints
Lateksowa farba o delikatnym perłowym przeznaczona do kuchni i łazienek. Dzięki zawartości środków anty grzybicznych i pleśniobójczych jest to idealny produkt do pomieszczeń narażonych na wilgoć typu jacuzzi, pomieszczenia basenowe i piwniczne. Z uwagi na bardzo wysoką odporność na ścieranie i zmywanie posiadam parametry użytkowe na poziomie płytki ceramicznej
Najwyższej jakości 100% akrylowa emalia o doskonałej zmywalności. Zawiera efektywne dodatki antygrzybiczne, dzięki czemu jest odporna na działanie grzybów i pleśni. Jest bezzapachowa, niekapiąca i silnie kryjąca – jedna warstwa może zamalować nawet mocne kolory. Powłoki z emalii Platinum Plus cechuje delikatny perłowy połysk. Nie żółknie. Jest odporna na polerowanie i mycie detergentami. Tworzy doskonale oddychające powłoki. Polecana do stosowania wewnątrz budynków, głównie w pomieszczeniach wilgotnych ( kuchnie, łazienki ) oraz wszędzie tam, gdzie jest wymagany delikatny perłowy połysk. Może być stosowana do ścian, mebli i elementów dekoracyjnych.
Stopień połysku: Perłowy
Mat: @60 – 20 do 25 @85 – 55 do 65
Wydajność: ok.12 m.kw./litra
Rozpuszczalnik: woda
Czas schnięcia: Sucha w dotyku: 1 do 2 godz.
Następne malowanie: 4 do 6 godz.
Całkowite wyschnięcie: 24 godz.
Części stałe: 50% wagowo, 34% objętościowo
Dostępne opakowania: 0,946 l ( quatr ), 3,78 l ( galon )
Kolorystyka: Biała. Dostępna w systemie kolorowania ( DL II i DL III ).
Bazy: 1, 2, 3, 4.
Powierzchnia do malowania musi być czysta i sucha, wolna od pyłów, tłuszczu, zanieczyszczeń oraz grzybów. Grzyba usunąć właściwym środkiem chemicznym. Rysy, pęknięcia i ubytki zaszpachlować właściwymi wypełniaczami. Powierzchnie przeszlifować i dokładnie odpylić.
Nowe drewno – drewno zażywiczone (sosna, świerk) przetrzeć dokładnie rozcieńczalnikiem nitro.
Stosować podkład alkidowy 151 lub 777 Superstick.
Stal, żelazo – gruntować podkładem 3MP2.
Metale galwanizowane – samopodkładowa, ewentualnie gruntować podkładem 777 Superstick lub Galvaprime 52.
Wewnętrzne tynki i płyty gipsowo-kartonowe – gruntować podkładem 5096.
Połyskowe powierzchnie uprzednio malowane – gruntować podkładem 777 Superstick.
Nanosić wałkiem, pędzlem lub natryskiem bezpowietrznym. Przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. Nie rozcieńczać. Farba do łazienki jest gotowa do użycia. Nie mieszać z innymi farbami i rozcieńczalnikami. Nie malować w temperaturach poniżej 10 st. C.
 

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.