Styl Łazienki Dla Singla – Elegancki

Styl łazienki jak samochód, mogą odzwierciedlać charakter i temperament użytkownika. Łazienka nie musi być tylko nudnym miejscem do utrzymania codziennej higieny ale może także stać się wizytówką naszego mieszkania, szczególnie jeśli zapraszamy często gości a mieszkania służy jak miejsce spotkań towarzyskich.  Zamieściliśmy klika przykładów łazienek, których aranżacja jest stworzona dla dynamicznego, mieszkającego samotnie mężczyzny. Styl takiej łazienki musi wyglądać jak idealnie skrojony elegancki garnitur.

Łazienka w stylu eleganckim, to jednolite mocne kolory płytek najczęściej grafit, czerń. Płytki mogą mieć fakturę naturalnego kamienia lub polerowanego gresu, również armatura najlepiej w kolorze czarnym. Dobrze pasuje wykończenie kabin z przezroczystego szkła a także elementy ze stali nierdzewnej, np. półka pod umywalkę.

Pierwszy przykład:

styl łazienki remont łazienki warszawa goldwood

   

Drugi przykład:

Styl Łazienki Elegancki

Trzeci przykład:

Styl Łazienki Elegancki

Czwarty przykład:

Styl Łazienki Elegancki

Więcej zdjęć na naszej stronie Pinterest.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.