Płytki Łazienkowe – Mała Łazienka, Duże Płytki

Płytki łazienkowe do małej łazienki lub do oddzielnej toalety w zależności od gustu mogą być bardzo duże lub małe.

W ostatnim czasie duże płytki 60 x 60 cm są bardzo popularne i najczęściej wybierane do wykończenia mieszkań. Jednak w przypadku wykończenia lub remontu łazienki szczególnie małej, pada pytanie, czy duże płytki będą pasowały?


Poniżej kilka zdjęć łazienki – WC w naszym biurze, w której zastosowaliśmy płytki o formacie 60 x 60 cm, gres polerowany. Polerowany to znaczy, że przypomina lustro. Fuga w tym przypadku o grubości 3 mm i o kolorze biały. Ściany i podłoga ułożona z tych samych płytek.

Dodatkowo narożniki płytek zostały wykończone listwami aluminiowymi o szerokości 1 cm. Łazienka ma wymiary niecałe 100 cm x 150 cm z małą wnęką na umywalkę i na lustro 30 cm x 50 cm a wysokość łazienki 220 cm. Łazienka przy tych skromnych wymiarach nie wygląda na przytłoczoną rozmiarami płytek. Czysta i estetyczna.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.