Koszty Remontu Łazienki w Bloku – 4 Skuteczne Metody Na Ich Obniżenie!

cze 10, 2013 | Remonty Łazienek

Koszty remontu łazienki w bloku można obniżyć na 4 skuteczne sposoby:

Pierwszy sposób:

Nie przenosić w inne miejsce elementów sanitarnych takich jak; wanna, miska ustępowa, umywalka, brodzik, wymienić je tylko na nowe. Przenoszenie instalacji dla tych elementów wiąże się z dużą ilością kucia bruzd, montażu dodatkowych obejść instalacji, co w rezultacie bardzo podnosi koszty remontu. Są to także prace trudne do przewidzenia i mogą wzrosnąć drastycznie koszty dodatkowe.

Drugi sposób: 

Nie układać płytek ściennych na całych ścianach od podłogi od sufitu. Płytki ścienne wymagane są tylko w miejscach narażonych na działanie wody, takich jak: za umywalką, za kabina prysznicową, za wanna. Reszta ścian może być wygładzona i pomalowana dobrymi farbami lateksowymi, które mogą być stosowane w pomieszczeniach wilgotnych. Koszty płytek ściennych oraz ich przyklejanie jest jednym z większych obszarów w kosztorysie, możemy szukać tam oszczędności.

Trzeci sposób: 

Zatrudnić firmę wykonawczą, która przed podpisaniem umowy o wykonanie, sporządzi szczegółowy kosztorys z robocizną i z materiałami budowlanymi oraz zagwarantuje po podpisaniu mowy, że nie wzrosną koszty na materiały i robociznę w trakcie trwania prac.

Czwarty sposób: 

Zatrudnić firmę która zaprojektuje łazienkę i dostosuje koszty remontu do możliwości finansowych klienta, a także zaprezentuje wszystkie materiały wykończeniowe oraz wizualizację 3D projektu łazienki przed rozpoczęciem remontu, aby w trakcie prac wykonawczych klient nie potrzebował nanosić zmian w projekcie, które są bardzo kosztowne i wydłużają czas remontu łazienki.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.