Ekipy Remontowe Warszawa- Kto remontuje Twoją łazienkę?

cze 10, 2013 | Remonty Łazienek

Zrozumieć, kto i co wykonuje w trakcie remontu Twojej łazienki.

Każdy remont łazienki wymaga umiejętności specjalistów z wielu dziedzin: hydraulików, elektryków, glazurników, stolarzy, malarzy itp…. Przy wyborze ekipy remontowej odpowiedzialnego za projekt i remont łazienki ważne jest, aby zrozumieć, kto będzie pracował w twoim domu.

Ekipy remontowe w Warszawie powszechnie i standardowo wynajmują podwykonawców do każdego etapu prac przy remoncie łazienki. Oznacza to, że masz często do czynienia z więcej niż z kilkoma ekipami remontowymi, którzy pracują na własny rachunek i którzy prawdopodobnie będą osobno się z Tobą rozliczali za wykonaną pracę.

Niestety, w praktyce oznacza to, że masz ekipę ludzi którzy pracujących oddzielnie, zamiast spójnie nad jednym projektem. Współpraca z wieloma podwykonawcami i ich odmiennymi harmonogramami może oznaczać opóźnienia w zakończeniu remontu, podwyższenia kosztów i zaowocować brakiem odpowiedzialności.

Kiedy zatrudnisz naszą firmę “Łazienka w 10 Dni” do wykonania remontu łazienki, masz zagwarantowane zawsze tych samych pracowników firmy a nie podwykonawców.

Trzech pracowników zostanie przydzielonych do projektu i tylko oni będą współpracować i komunikować się z tobą we wszystkich sprawach dotyczących remontu łazienki.

Każdy pracownik jest zatrudniony przez nas oraz szkolony wewnątrz firmy przez co w 100% odpowiadają za Twój projekt.

Pracownicy codziennie przychodzą do pracy na 8:00 i pracują od 17:00. Kończąc pracę sprzątają po sobie na ile to możliwe i wykonują wszystkie prace tak aby jak najmniej ingerować w Twoje codzienne życie.

Mając odpowiedzialnych pracowników na każdym projekcie, którzy są przeszkoleni do zarządzania pracami remontowymi, możemy oszczędzić czas i pieniądze oraz kontrolować od początku do końca jakość wykonania każdej roboty w łazience.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!