Bidet do Małej Łazienki – Łazienka po Japońsku! Zastosowanie elektronicznego bidetu w naszej łazience.

cze 10, 2013 | Materiały do Łazienki

Jak zainstalować bidet do małej łazienki w bloku, gdy nie mamy tam miejsca? Zastosowanie elektronicznego bidetu jako nakładki na miskę WC może w tym pomóc.

Bardzo prosty montaż i instalacja. Wystarczy dodatkowy trójnik do dopływu wody i gniazdko 230 V.

Woda w bidecie oraz miska jest podgrzewana z możliwością regulacji temperatury. Strumień wody jest także regulowany. Dodatkowo jest funkcja suszenia.

Strona firmowa bidetu: www.zovo.pl.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!