Doskonały Pomysł na Remont Toalety w Bloku

Przykładowy pomysł na remont toalety około 2m2 w bloku na Woli w Warszawie.

Celem był pomysł na remont toalety w bloku i „zmieszczenie” kabiny prysznicowej oraz brodzika w pomieszczeniu przeznaczonym tylko na toaletę ale tak aby „zmieściła” się również umywalka i oczywiście miska WC.
Toaleta była w rozmiarze 80 cm szerokości i 2 m długości. I tak wyglądała przed wejściem ekipy Łazienka w 10 dni. Bardzo mała powierzchnia do wykorzystania i w dodatku wąska. Nie lada wyczynem było zagospodarowanie tego miejsca w sposób zgodny z potrzebami klienta. Same prace, też były utrudnione z powody ograniczonych ruchów naszych pracowników. Zdjęcie poniżej przedstawia stan obecny jaki zastała ekipa Łazienki w 10 Dni przed remontem łazienki:pomysł na remont toalety w bloku na woli warszawa Łazienka w 10 Dni

Ściany wytynkowane, wykonane nowe instalacje hydrauliczne i elektryczne. Do nas należało oprócz zainstalowania brodzika i kabiny, wykonanie okładzin ścian z płytek „biała cegiełka” w tylu Metro, zainstalowanie umywalki, wykonanie na zamówienie szafek wiszących i lustra oraz ich montaż, podłączanie armatury i WC oraz deszczownicy w kabinie, wymian drzwi, wykonanie posadzki z płytek – mozaika czarno – biała (szachownica).

Największym problemem było przeniesienie rury odpływowej 110 w ten sposób aby łatwo zainstalować brodzki o wysokości 5 cm! W tym pomógł duży młot udarowy i dość gruba ściana dzieląca łazienkę z toaletą. Udało się przenieść rurę ścianą i wystawić ją za brodzikiem, co ułatwiło podłączenie sedesu typu kompakt pod lekkim skosem. Dodatkowo w kabinie prysznicowej musieliśmy wykonać rewizję na wodomierze.

Remont trwał 9 dni roboczych, z pozoru mała łazienka ale wymaga więcej twórczej pracy przy bardzo ograniczonej powierzchni roboczej, było ciężko pracować 2 pracownikom.

Pomysł na remont toalety został zrealizowany ostatecznie w bardzo atrakcyjny sposób:

doskonały pomysł na remont talety w bloku

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!