Style Projektowania Wnętrz Łazienek – Styl Nowoczesny

Fuzja inspiracji z konkretnym stylem do naszej wymarzonej łazienki.Twoje pomysły dotyczące inspiracji mogę być dopasowane do jednego lub więcej konkretnych stylów projektowania łazienki. Główne style projektowania wnętrz odzwierciedlają zestaw podstawowych elementów, takich jak paleta kolorów, linia wzornictwa i wykończenia.

Identyfikacja głównego stylu lub kombinacja kilku stylów nie oznacza, że łazienka będzie wyglądać jak każda inna łazienka w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym. Dzięki podstawowej kategoryzacji stylów, możemy łatwiej zakomunikować naszą wizję i unikalną specyfikację naszej łazienki, a także ułatwi nam to wybór armatury i elementów wykończeniowych do łazienki.

Poniżej opisze najbardziej podstawowe style projektowania wnętrz łazienek.

Styl projektowania wnętrz łazienek- styl nowoczesny

Styl ten naznaczony jest prostymi liniami i geometrycznymi kształtami. Charakteryzuje się prostym połączeniem kolorów na bazie kontrastu. W stylu nowoczesnym należy opierać się na szkle, płytkach o kolorach neutralnych, bez zbędnych dekoracji, a także betonie, drewnie ale bez zbędnych upiększeń.

Styl ten charakteryzuję się także podwieszanymi szafkami oraz podwieszaną miską WC i dużą ilością luster, chromową i prostą w kształcie armaturą oraz geometryczną ceramiką. Można także użyć oświetlenia LED oraz nowoczesne foto-tapety.

styl projektowania wnętrz łazienki w 10 dni
Styl Projektowania Wnętrz Łazienki źródło: Homebook.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.