Remont Łazienki Krok Po Kroku – Zabudowa Wanny, Samopoziomująca na Podłoże i Folia Izolacyjna w Płynie

Z serii remont łazienki krok po kroku – następny etap remontu łazienki, tzn. zabudowa wanny prostej, wykonanie wylewki samopoziomującej na podłożu betonowym oraz wykonanie izolacji przeciwwilgociowej pionowej i poziomej.

remont_lazienki_krok_po_kroku_warszawa_goldwood_18

Zdjęcia z wykonania zabudowy wanny prostej. Zabudowę można wykonać z płyt gipsowo-kartonowych wodoodpornych, o kolorze zielonym na profilach stalowych lub z pustaków betonu komórkowego lub z płyty budowlanej Wedi lub płyty Wim Platte firmy Cermag, przydatna szczególnie w przypadku wanien o niereguralnych kształtach.

Następnie wykonanie wylewki samopoziomującej CN-72 od 2 do 20 mm na podłoże betonowe zagruntowane gruntem CT-17.

remont_lazienki_krok_po_kroku_warszawa_goldwood_21

Biały osad, który pojawia się na wylewce, po wyschnięciu musi zostać usunięty, gdyż osłabia przyczepność do wylewki. Jest to woda, która wypływa na wierzch z osadem z wylewki.

remont_lazienki_krok_po_kroku_warszawa_goldwood_26

Po wyschnięciu wylewki wykonujemy izolacje z folii w płynie. Na całej posadzce, pod wanną, na ścianach za wanną, za umywalką i można za wc. Do tego można wykorzystać folię w płynie CL 51 lub CL 50 i taśmy uszczelniające CL 62 lub CL 152.

remont_lazienki_krok_po_kroku_warszawa_goldwood_24
remont_lazienki_krok_po_kroku_warszawa_goldwood_25
remont_lazienki_krok_po_kroku_warszawa_goldwood_23

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.