Remont Łazienki Krok Po Kroku – Montaż Instalacji

Dziś kilka zdjęć z etapu prac “Montaż instalacji elektrycznych i hydraulicznych”. Remont łazienki instalacje to następny i bardzo ważny etap. Poprawność wykonania tych instalacji decyduje o sukcesie całego projektu.

Remont łazienki instalacje i demolowanie. Nie ma nic przyjemniejszego od bezkarnego niszczenia rzeczy nie należących do nas. W naszej pracy możemy “bezkarnie” demolować i niszczyć stare łazienki z całym wyposażeniem i jeszcze otrzymujemy za to pieniądze. ? Instalacje, które trzeba rozprowadzić według nowego projektu, wymagają dodatkowych prac tak zwanych przygotowania pod instalacje, czyli przekuwanie otworów i bruzd w ścianach i posadzkach.

remont łazienki instalacje warszawa łazienka w 10 dni

Remont łazienki instalacje. Przed demolką.

W nowym budownictwie istnieje możliwość wykorzystania istniejącej instalacji i podłączenia do niej nowej. Niestety w przypadku starych łazienek z lat 70 zazwyczaj wymieniamy całą instalację na nową.

remont łazienki instalacje warszawa łazienka w 10 dni

Łazienka po usunięciu płytek i tynków.

Remont łazienki instalacje wymagają zazwyczaj przenoszenia w inne miejsce, w przypadku instalacji do wanny, brodzika czy umywalki nie jest to skomplikowane, jednak w przypadku przenoszenia odpływu do miski sedesowej sytuacja się bardziej komplikuje.

remont łazienki instalacje warszawa łazienka w 10 dni

Przeniesienie odpływu do wanny.

Odpływy do wanny i umywalki są wykonywane z rury PCV szarej o wymiarach fi 50 do wanny i fi 32 do umywalki.

remont łazienki instalacje warszawa łazienka w 10 dni

Sprawdzenie wymiarów czy ustawienie odpływu jest prawidłowe.

Przeróbki instalacji elektrycznych to zazwyczaj dodanie i przeniesienie kilku gniazd oraz oświetlenia.

remont łazienki instalacje warszawa łazienka w 10 dni

Dołożenie i przeniesienie instalacji elektrycznej na suficie do oświetlania

Nasza firma standardowo wykonuje dwa gniazda przy umywalce tuż obok przełącznik na kinkiet. Gniazdo na pralkę montowane jest w za pralką tak aby był łatwy dostęp ale nie na widoku.

remont łazienki instalacje warszawa łazienka w 10 dni

Nowe okablowanie łazienki po przeróbkach elektryki.

Można również wykonać nową instalację eklektyczną do wentylatora mechanicznego, uruchomianego zazwyczaj włącznikiem przed wejściem do łazienki a także zasilanie lustra z oświetleniem LED.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!