Remont Łazienki Krok Po Kroku – Przygotowanie Mieszkania Przed Remontem Łazienki

Z serii remont łazienki krok po kroku, klika zdjęć jak wygląda zabezpieczenie przed remontem w zamieszkałym mieszkaniu.

Remont łazienki zabezpieczenie, to pierwszy krok w celu uchronienia reszty mieszkania od kurzu i pyłu powstającego podczas prac remontowych. Podłoga podczas takich prac jest bardzo narażona na zniszczenie. Prawidłowe zabezpieczanie takiej podłogi wymaga zastosowania grubego kartonu dobrej jakości jaki i dobrych taśm klejących.

Najbardziej narażona na uszkodzenia jest podłoga wykonana z paneli lub klepki ale również podłoga wykonana z płytek gresowych może ulec łatwo zniszczeniu lub trwałemu zabrudzeniu, szczególnie białe polerowane płytki gresowe.

remont łazienki zabezpieczenie warszawa łazienka w 10 dni

Remont łazienki zabezpieczenie podłogi.

Winda to kolejna rzecz, którą trzeba dobrze zabezpieczyć i regularnie sprzątać. Mieszkańcy bloków są bardzo uczuleni na uszkodzenia czy zabrudzenia windy podczas remontów szczególnie nowych urządzeń. Takie zabezpieczenie daj sąsiadom poczucie komfortu i spokoju.

remont łazienki zabezpieczenie warszawa łazienka w 10 dni

Zabezpieczanie windy.

Kolejna ważna rzecz podczas remontu łazienki to zabezpieczanie mebli a szczególnie szaf wnękowych z ubraniami. Z powodu złego zabezpieczenia szaf wszystkie ubrania szczególnie czarne będą wymagały prania.

remont łazienki zabezpieczenie warszawa łazienka w 10 dni

Remont łazienki zabezpieczenie mebli.

Zabezpieczenie drzwi do innych pomieszczeń pozwoli mieszkańcom w miarę możliwości normalnie funkcjonować podczas remontu łazienki. Problem z takimi zasłonami jest to, że opadają po kilku krotnym przejściu przez nie. Rozwiązaniem jest wykonać rozcięcie na środku takiej kurtyny.

Na koniec zabezpieczenie ścian na czas wnoszenia sprzętów i materiałów i wynoszenia gruzu. Mało kto na to zawraca uwagę ale ściany są też bardzo narażone na uszkodzenia szczególnie podczas wynoszenia gruzu czy wnoszenia niezbędnych narzędzi i materiałów.

remont łazienki zabezpieczenie warszawa łazienka w 10 dni

Remont łazienki zabezpieczenie podłogi.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.