Ofertowa wycena remontu łazienki nie jest najlepszym sposobem na wybór ekipy remontowej!

cze 10, 2013 | Remonty Łazienek

„Sama ofertowa wycena remontu łazienki, jest nieporozumieniem! Jeśli zaoszczędzę na jakości materiałów lub wyszkoleniu pracowników, czy to będzie dobre dla projektu? Są tysiące sposobów aby zaniżyć cenę za wykonanie projektu ale zawsze wiąże się to z obniżeniem jakości wykonania. Nawet najlesze rysunki projektowe czy wykonawcze i specyfikacje nie zabezpieczą przed słabym wykonaniem spowodowanym oszczędnościami.”

Powyższy cytat doskonale oddaje sytuację, w której wielu ludzi daje się skusić niską ceną, nie biorąc pod uwagę innych aspektów wyboru firmy wykonawczej. W anonimowej ocenie zadowolenia klientów z zakończonego remontu łazienki, najważniejsze osobiste atrybuty dobrych wykonawców były:

 1. Uczciwość i zrozumienie
 2. Wykonanie na czas
 3. Dobra organizacja
 4. Zaplanowane harmonogramy
 5. Wyszkolenie i profesjonalizm
 6. Dobre umiejętności komunikacji z klientem
 7. Zdolność do rozumienia potrzeb klienta
 8. Zorientowanie firmy na długo terminową relację z klientem

Cena nie jest na liście powyżej! W tym samej ocenie zadowolenia klienta, są wymienione atrybuty jakie przejawiały dobre firmy wykonawcze, zaczynając od najważniejszego:

 1. Jakość wykonania
 2. Jasne plany i specyfikacje wykonawcze
 3. Dobra organizacja firmy
 4. Prowadził przez proces krok po kroku, bez niespodzianek
 5. Możliwość dostarczenia usługi projektowania
 6. Szybkie reagowanie i komunikacja z firmą
 7. Wykonanie na czas
 8. Uczciwa cena

Cena jest dopiero na 8 miejscu i co najważniejsze zostało użyte słowo „uczciwa” a nie „najniższa” cena. Czy naprawdę chcesz aby wykonawca Twojej łazienki zawsze próbował robić wszystko w Twoim domu jak najtaniej? Tam gdzie mieszka Twoja rodzina? Tam gdzie spędzasz wolny czas? Oszczędzanie na remoncie łazienki to oszczędzanie na własnym życiu.

My preferujemy realizowanie remontu łazienki w najlepszy sposób. „Najlepszy” znaczy, według naszej opinii, najbardziej efektywną kombinację ceny do wykonania – zainwestować jak najlepiej każdą złotówkę. Sama wycena ofertowa nie pokaże jak pracują wykonawcy!

Ale referencje od byłych klientów to pokażą! Jedynie wycena ofertowa remontu łazienki nie zademonstruje jacy jesteśmy, jakie mamy doświadczenia jako firma wykonawcza, nie pomoże Tobie przejść przez proces od początku do końca. Nie sądzimy, żeby kosztorys, określający tylko cenę, dał Tobie, to co naprawdę chcesz.

Mamy na to jeden prosty wniosek: Wybieraj Swojego Wykonawcę do Remontu Łazienki na Podstawie Referencji …… Nie Ceny!

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.