Usługi Remontowe Referencje

cze 10, 2013 | Ogłoszenia

Usługi Remontowe Referencje Poleć Nas Znajomym a Otrzymasz 100 zł Gotówką!

Rozpoczynamy nasz program poleceń z nagrodą 100 zł gotówką.
Każdy kto wyśle nam kontakt do osoby zainteresowanej remontem łazienki z naszego obszaru działania, otrzyma podziękowanie i prezent w wysokości 100 zł.

Jak to działa:

  • Zadzwoń do nas 22 602 25 89 aby otrzymać Osobisty Kod do Poleceń.
  • Poleć nas Twoim znajomym, rodzinie przekaż im Twój Osobisty Kod oraz Twoje imię i nazwisko. Osoba polecona może liczyć na obecnie trwające promocje na remont łazienki.
  • Kiedy polecona osoba podpisze z nami umowę na remont, otrzymasz 100 zł gotówką!
  • CHCESZ DOSTAĆ WIĘCEJ GOTÓWKI? Za każde 3 polecenia (podpisane umowy o remont łazienki) dostaniesz dodatkowo następne 100 zł. Łącznie dostaniesz 400 zł za trzy podpisane umowy o remont łazienki!

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!