Remont Łazienki Krok po Kroku – Wszystkie Pytania, Które Mogą Przyjść do Głowy Podczas Trwania Remontu Łazienki

cze 10, 2013 | Remonty Łazienek

Z serii remont łazienki krok po kroku. Remont łazienki i pytania, które niestety można jeszcze sobie zadać podczas trwania remontu łazienki.

Remont łazienki i pytania jakie mogą się pojawić:

  • Będę chciał coś zmienić co mi się nie podoba?
  • Kiedy mam płacić zaliczki, komu i ile?
  • Z kim mogę rozmawiać i do kogo dzwonić poza pracownikami na budowie?
  • Jak wygląda sytuacja w przypadku zniszczenia przez pracownika materiału wykończeniowego?
  • Jeśli zostanie zlikwidowany sedes, co mam robić?

Trwa remont łazienki krok po kroku, a Tobie przychodzą do głowy powyższe pytania, znaczy to, że wykonawca zaniedbał pewien wcześniejszy etap. Przy podpisaniu umowy na wykonanie, wykonawca powinien dostarczyć odpowiedzi na takie pytania.

Tak czy inaczej, należy natychmiast pytać i obowiązkiem wykonawcy jest jak najszybciej dostarczyć odpowiedzi.

Cały powyższy materiał, który przygotowałem ma pomóc Tobie aby w czasie remontu łazienki nic nie było zaskoczeniem. Jeśli jednak przy wyborze wykonawcy będziesz kierował się tylko najtańszą ceną, gwarantuję, że wykonawca nie zada sobie trudu aby dobrze przygotować projekt, „Jaka płaca, taka praca”, i wszystkie niedociągnięcia i problemy nagle zaczną wyskakiwać jeden po drugim właśnie w czasie prace remontowych i wtedy zaczynie się koszmar.

Drogi Kliencie, obowiązek dobrego przygotowania się do remontu łazienki leży tak samo po Twojej stronie jaki i wykonawcy. Wiadomo, że nie musisz wszystkiego wiedzieć a wykonawca jeśli uważa się za profesjonalistę to musi to wszytko wiedzieć. Dlatego nie należy się denerwować na wykonawcę jeśli zadaje dużo specyficznych i szczegółowych pytań przed określeniem kosztów remontu lub wykończenia.

Jeszcze raz powtórzę, należy zwracać uwagę na wykonawców, którzy szybko i łatwo się na wszytko zgadzają i z góry obiecują „ złote góry”. Jeśli nie masz doświadczenia w remontach a wykonawca zgadza się bez mrugnięcia okiem na Twoje warunki, to jest podejrzane lub znaczy to, że lepiej się na tym znasz niż firma do której dzwonisz. Więc po co wynajmować firmę, można to samodzielnie zrobić!

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.