Średnia Cena Na Remont Łazienki w Warszawie

cze 10, 2013 | Remonty Łazienek

Określenie średniego budżetu na remont czy wykończenie łazienki jest trudne. Remont łazienki może być zrobiony w każdym kształcie i formie jeśli tylko pozwala na to miejsce. Od wyobraźni klienta i projektanta zależy co będzie zrobione, w tych czasach możliwości są nie ograniczone. W tej serii artykułów, zakreślę mój wymyślony standard o nazwie Olimpijski, który będzie podzielony na trzy kategorie: Brązowy, Srebrny i Złoty.

W tym materiale omówię kategorię Srebrną.

Rozumiem, że podział remontu łazienki tylko na 3 kategorie jest dużym uproszczeniem z mojej strony, ale pomoże lepiej zrozumieć zasady tworzenia budżetu w zależności od potrzeb.

Każdy marzy aby łazienka była wykonana jak najładniej, jak najlepiej i inaczej niż wszyscy, ale gdy przychodzi do wyceny takiej łazienki, zazwyczaj łapiemy się za głowę: „To aż tyle ma kosztować!”.

Cena na Remont Łazienki – Porównanie 

Srebrny budżet jest najbardziej średnim budżetem, zawiera w sobie wszytko co budżet Brązowy, dodatkowo możemy sobie pozwolić na częściowe zmiany struktury ścian, przenoszenie instalacji, podwieszane sufity. Zastosowanie na małych obszarach drogich płytek mozaiki.

Jest to budżet dla każdego, najczęściej wykorzystywany jest w remontach lub wykończeniach małych i średnich łazienek w blokach i małych domach.

Koszty mogą się wahać do 15 000 tyś do 25 000 tyś zł lub więcej. W przedziale procentowym koszt robocizny i materiałów wykonawczych za remont lub wykończenie to 40-60%.

Koszt materiałów wykończeniowych może być kształtowany przez zakup części elementów droższych np. brodzik i kabina prysznicowa a tańsze np. płytki i meble do łazienki lub odwrotnie. Ważne jest aby klient określi przy tym budżecie na czym najbardziej mu zależy, można wtedy na jednym zaoszczędzić aby drugie kupić droższe.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.