Skąd Mam Wiedzieć Że Koszt Remontu Łazienki Będzie Uczciwy?

cze 10, 2013 | Remonty Łazienek

Jeśli chodzi o koszt remontu łazienki, z naszego doświadczenia wiem, że tylko 67,5% ludzi uważa, że zostali uczciwie potraktowani przez Wykonawcę.

Kiedy rozmawiam z potencjalnymi klientami o ich budżecie na remont łazienki to najczęstszą uwagą którą do nich słyszę jest to, że rozmawiali z wcześniej z innymi Wykonawcami, którzy powiedzieli, „ Możemy to zrobić za X złotych. Daj nam znać kiedy znajdziesz i kupisz materiały które chcesz a my wtedy zaczniemy robotę.” Pod tym zapewnieniem kryje się wiele niebezpieczeństw, aż nie wiem od którego zacząć.

Kilka przykładów co zazwyczaj dalej się dzieje:

Klient podpisuje umową (lub NIE co gorsze) tylko na „robociznę” dla wykonawcy i może za materiały budowlane. Następnie kiedy materiały są ostatecznie wybrane, Wykonawca wykrzykuje, „Kurcze! Ta szafka, płytki lub armatura jest ZBYT skomplikowana do zainstalowania i więc …….musimy dodatkowo doliczyć 1000 zł.”

Klient zrobił wyliczenie kosztów materiałów i podsumował wszystko razem i oczywiście łączna cena przewyższała oczekiwaną sumę.

Wcześniej nie zaplanowana niewiadoma ilość materiałów i prac do wykonania remontu łazienki, powoduje to, że Wykonawca, wszystko co nie było ustalone przy pierwszej rozmowie będzie traktował jako „ekstra”.

Rozwiązanie:

Kluczem do zarządzania budżetem jest wiedzieć i wybrać wszystko co wymagane do realizacji projektu PRZED podpisaniem umowy. Dużą przeszkodą jest to, że Wykonawcy nie chcą pomóc klientom przy wyborze materiałów.

Nasza firma Goldwood D&C Łazienka!, daj inne, unikalne możliwości. My:

Pomagamy w opracowaniu Projektu i wyborze materiałów do Twojej łazienki na spotkaniu u Ciebie w domu a później przez Internet. Nie musisz wychodzić nawet z domu.

Określimy wszystko co potrzebujesz do remontu Twojej łazienki PRZED podpisaniem umowy o remont.

Prezentujemy wycenę z wyliczeniem CO DO GROSZA przed podpisaniem umowy o remont.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.