Jaka miska Wc do małej Łazienki?

cze 10, 2013 | Wykończenia Łazienek

Jaka miska Wc do małej Łazienki?

Przy wyborze miski WC do łazienki, zawsze pojawia się pytanie czy wybrać podwieszaną czy kompakt?

Zawsze gdy jest taka możliwość zalecamy stosowanie misek wiszących, jednak czasami lepszym rozwiązaniem jest miska stojąca. Na etapie projektowania trudno jest jednoznacznie stwierdzić co jest lepsze.

W takiej sytuacji należy skorzystać z wizualizacji. Poniżej 2 przykłady wizualizacji łazienki. W pierwotnym założeniu miała być zastosowana miska wisząca, jednak jak widać na 2 wizualizacji, zdecydowanie lepiej wygląda miska stojąca. Oszczędność miejsca i estetyka.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.

SZEŚĆ KROKÓW DO
IDEALNEGO REMONTU

Po dwóch dekadach prowadzenia firm remontowo-budowlanych a w tym firmy budowlanej oraz obecnie firmy specjalizującej się tylko w remontach łazienek z dużym powodzeniem, mogłem stworzyć strategię opartą na 6 Krokach do Udanego Remontu. Jestem przekonany, że jeśli dostosujesz się do nich zwiększysz swoje szanse na sukces remontu stukrotnie.

POBIERZ NASZ DARMOWY PORADNIK

Dziękujmy! Twoja kopia 6 Kroków do Idealnego Remontu jest w drodze do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli nie chcesz czekać. POBIERZ TUTAJ!