Z Serii – Ile Kosztuje Remont Łazienki? – Wysoki Budżet

cze 10, 2013 | Remonty Łazienek

Kończąc Serię Ile Kosztuje Remont Łazienki? W tym materiale omówię kategorię Złotą.

Określenie średniego budżetu na remont czy wykończenie łazienki jest trudne. Remont łazienki może być zrobiony w każdym kształcie i formie jeśli tylko pozwala na to miejsce. Od wyobraźni klienta i projektanta zależy co będzie zrobione, w tych czasach możliwości są nie ograniczone. W tej serii artykułów, zakreślę mój wymyślony standard o nazwie Olimpijski, który będzie podzielony na trzy kategorie: Brązowy, Srebrny i Złoty.

Jeśli pieniądze nie mają dla ciebie znaczenia i czy budżet będzie wahał się od 35 000 tyś do 100 000 tyś., ograniczać może tylko wyobraźnia projektanta i ilość miejsca do remontu.

Przy takim budżecie wszytko jest dozwolone, powiększanie łazienki przez wyburzenie ścian, stawianie nowych ścianek, montowanie telewizora w łazience, wanny z jakuzzi, sprzętu Audio. Wykonywanie kilku stopniowych sufitów podwieszanych z różnorodną gamą oświetlenie od halogenów po punkty „ledowe”.

Większość łazienek w tym budżecie wykonywane są w stylu tradycyjnym z dużą ilością marmurów, drogich dekoracyjnych często antycznych mebli i wiszących dużych oświetleń lub w bardzo nowoczesnym stylu z duża ilością nowoczesnych rozwiązań, jak jakuzzi, telewizory, telefon, sprzęt grający, elektroniczne sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem (inteligenty dom) i wiele innych.

Dlaczego NIE Pozwalaj na Wycenę Złotego Standardu za Metr Kwadratowy?

Nigdy nie daj się nabrać na wyceną remontu łazienki przy dużym budżecie za metr kwadratowy. Takie wyliczenia mają prawo istnienie tylko w przypadku wyceny budowy domów czy mieszkań do surowego stanu, gdzie są określone z góry standardy.

Inaczej mówić nawet jeśli kwota za metr kwadratowy będzie wyższa niż standardowa, może to zniszczyć cały zamysł projektowy lub bardzo nas ograniczyć w możliwościach adaptacji łazienki.

Budżet Złoty stosowany jest najczęściej przy remontach lub wykończeniach dużych łazienek (salony łazienkowe) w dużych domach ale oczywiście może być także stosowany w dużych mieszkaniach w blokach.

Przejrzyj naszą galerię zdjęć aby zobaczyć nasze najpopularniejsze aranżacje łazienek. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Jesteśmy wysoko oceniani przez naszych klientów, można dowiedzieć się o tym z referencji naszych klientów.