STWÓRZY RAZEM ŁAZIENKĘ TWOICH MARZEŃ

Profesjonalny Remont Łazienki Podkowa Leśna koło Warszawy

Nasze Łazienki

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

NOWOCZESNE

PRZEJŚCIOWE

TRADYCYJNE

WSPÓŁCZESNE

EKLEKTYCZNE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

SPA

BEZ BARIER

VINTAGE

DUŻE

MAŁE

Podkowa Leśna, koło Warszawy z liczbą mieszkańców około 150 000. Mieszkańcy cieszą się z bliskości lasów i muzeum . Niezależnie od tego, czy mieszkasz w komfortowym otoczeniu, czy w ekskluzywnym, luksusowym domu, prawdopodobnie będziesz wykonać remont łazienki funkcjonalnej, stylowej i bezpiecznej. Nasza firma Łazienka w 10 Dni, która wykonuje profesjonalne remonty łazienek na Podkowa Leśna koło Warszawy, jest godna zaufania i zatrudnia  doświadczonych wykonawców w zakresie projektowania, wykonania instalacji, gwarancji, zezwoleń i konstrukcji.

Nasi wykonawcy to wyjątkowi projektanci, ponieważ rozumieją zasady niestandardowego procesu remontu łazienki. Wiedzą, jak określić wymagania i potrzeby klienta oraz ustalić, co pasuje do łazienki w oparciu o szereg czynników. Dlatego możesz zaufać naszym wykonawcom remontującym łazienki w Podkowie Leśnej, którzy pomogą Tobie wybrać odpowiednie kolory, materiały i wyposażenie, takie jak umywalki, blaty i meble do łazienki.

Remont Łazienki w Podkowie Leśnej Tylko w 10 Dni

Wielu innych wykonawców potrzebuje od czterech do sześciu tygodni na remont łazienki – ale nie Łazienka w 10 Dni. To dlatego, że robimy tylko łazienki, a nasi instalatorzy przechodzą nasz program szkoleniowy. Kompleksowe remonty trwają około 2 tygodni plus dwa – trzy dni.

Możemy wyremontować i przerabiać wiele różnych rodzajów łazienek. Jeśli szukasz odświeżeń i renowacji łazienek, nasi wykonawcy mają doświadczenie w następujących stylach aranżacyjnych łazienki:

Nowoczesny – Elementy szklane, betonowe i chromowane oraz granitowe blaty z prostymi geometrycznymi wzorami.

Przejściowy – Krzywe i linie proste są używane w neutralnych kolorach i bardzo niewielu elementach dekoracyjnych.

Tradycyjny – blaty granitowe, posadzki z płytek i akcenty ze szczotkowanego niklu lub brązu zaakcentowane ciepłymi tonami.

Współczesny – Białe ściany z mieszanką elementów dekoracyjnych, takich jak czarne blaty, szare szafki i zlewozmywaki.

Eklektyczny – mieszanka stylów i funkcji oraz domieszka ekscentrycznego wystroju i unikatowych dzieł sztuki.

Vintage – przypomina stare style, oferuje inspirowane naturą palety kolorów i naturalny, zwietrzały wygląd.

Uniwersalne wzornictwo – Potrafi dostosować się do potrzeb różnych osób i często kojarzy się z wannami o specjalnym dostępie, siedzeniami prysznicowymi, poręczami, wysokimi toaletami i innymi potrzebami dla osób niepełnosprawnych. Łazienki uniwersalne są zgodne z ADA, ale charakteryzują się ciepłym, wygodnym wystrojem.

Spa – Wykonujemy remonty łazienek, aby zainstalować wanny spa, duże prysznice i oświetlenie do ściemniania. Można również dodać akcenty bambusowe. Stwarzając bardziej naturalne wrażenie, możemy sprawić, że łazienka będzie bardziej odprężająca i odmładzająca.

Łazienka w 10 Dni Samodzielnie Wykona Remont Łazienki Podkowa Leśna: Nie Zatrudnia Podwykonawców!

Nasi wykonawcy, którzy wykonują remonty łazienek Podkowa Leśna koło Warszawy, nigdy nie korzystają z żadnych podwykonawców lub stron trzecich. Wszystkie prace związane z remontem łazienki są wykonywane przez nasz zespół, niezależnie od tego, czy jest to duży czy mały remont łazienki w:

  • Bloku
  • Wieżowcu
  • Domu jednorodzinnym
  • Domu wielorodzinnym

Istnieją ograniczenia, które należy rozważyć bez względu na to, gdzie mieszkasz. Należą do nich lokalizacja linii wodno-kanalizacyjnych, miejsce parkingowe dla ciężarówek / przyczep lub jeśli jest Wspólnota właścicieli domów.

Ustalenie ich jest tylko wstępną częścią procesu. Kiedy zaczynamy, jesteśmy tak samo efektywni z remontem łazienek, jak wykończenie zupełnie nowej łazienki. W każdym przypadku sprzątamy po każdym dniu pracy. Nasi szacowni wykonawcy zapewniają minimalne zakłócenia.

Dlaczego Łazienka w 10 Dni?

Nasz kompleksowy proces tworzenia projektu uwzględnia ponad 100 decyzji podjętych podczas średniego remontu łazienki. Zaangażowanie w dostosowanie się do Twoich potrzeb i stylu, skupienie się na szybkości bez utraty jakości. Żyjemy dzięki wygodzie, bezpieczeństwu i wiedzy; każdy pracownik jest certyfikowany, wyszkolony i sprawdzany.

Gwarancja stałej ceny to kolejny powód, aby wybrać nas. Podczas gdy inne firmy wykonujące remonty łazienek na Ursynowie dodają koszty w trakcie remontu, my od samego początku ustalamy dokładny koszt remontu. Klienci szanują również nasze podejście krok po kroku, które obejmuje:

  • Profesjonalna wizyta i konsultacja.
  • Przegląd przykładowych materiałów.
  • Określenie Twoich potrzebach i wymagań.
  • Rejestrowanie wybranych materiałów w specjalistyczne oprogramowanie.
  • Opracowanie zlecenia pracy gwarantującego cenę termin.
  • Przegląd dokumentacji i harmonogramu płatności.

Nasi wykonawcy, którzy przeprowadzą remont łazienki Podkowa Leśna zawsze koncentrują się na harmonogramie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowej łazienki, czy przebudowy prysznica, omówimy Twoje ograniczenia czasowe. Nasz wykonawca remontu łazienki przyjeżdża pierwszego dnia w godzinach od 8:00 do 10:00. W większości przypadków porozmawiasz z głównym instalatorem o harmonogramie na tydzień i, jeśli to konieczne, w weekendy, godziny pracy są zwykle od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:00.

Zadzwoń do Łazienka w 10 Dni Dzisiaj

Nasi wykonawcy zrealizują remont łazienki Podkowa Leśna są gotowi, aby wysłuchać Twoich wymagań projektowych. Roczna gwarancja obejmuje wszystkie prace budowlane. Ponadto niektóre produkty wysokiej jakości obejmują dożywotnią gwarancję. Gwarantujemy terminową obsługę, ale pojawiają się nieprzewidziane okoliczności. Za każdy dzień spóźnienia zapłacimy 100 PLN.

Więcej informacji znajdziesz, przeglądając naszą galerię zdjęć i naszą stronę z pytaniami i odpowiedziami lub należy wysłać do nas zapytanie.

Jaki Jest Twój Styl Łazienki?

Odkryj swój styl łazienki i znajdź sowją idealną łazienkę

Nasz Unikalny Proces

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Nasze Sześć Sekretów Idealnego Remontu

Skorzystaj z naszego podnad 10 letniego doświadczenia w branży remontowej i podnieś swoje szanse na 100% idealny remont łazienki!

[contact-form-7 id=”15978″ title=”Contact form 1″]

Projektanci & Innowatorzy

Dlaczego Warto Wybrać Łazienkę w 10 Dni?

Dzięki naszemu kompleksowemu procesowi projektowania i wykonania możesz unikąć bólu głowy, dodatkowych kosztów i innych nonsensów – zajmujemy się każdym szczegółem od początku do końca.

Od momentu założenia w 2012 roku firma Łazienka w 10 Dni dostarcza jakości i innowacji, a wszystko to w wyjątkowej i unikalnej obsłudze klienta.

 W przeciwieństwie do większości wykonawców łazienek, zajmujemy się każdym aspektem projektu – od pomiaru, przez projektowanie, zakup produktów, aż po instalację. Nasz Kierownik Projektu z naszych ekip wykonawczych, korzysta ze wszystkich nowych elementów w oparciu o projekt opracowany przez specjalistę ds. Projektowania Łazienki. Obejmuje to osprzęt, baterie, biały montaż, płytki, blat, szafki, lustra, oświetlenie i inne elementy, które zmienią Twoją łazienkę w najpiękniejszą część Twojego domu.

Marki i Producenci